لاغری موضعی غیر تهاجمی، آر-اف و کاویتیشن

درمان جاقی موضعی و سلولیت با آر-اف و کاویتیشن یکی از راه های لاغری غیر تهاجمی ، بدون جراحی و تزریق و پر طرفدار میباشد.

در این روش از دو نوع دستگاه ۱- آر-اف و ۲- کاویتیشن ، استفاده میشود. در برخی از مراکز از یکی از دستگاه ها و در برخی از هردو به طور همزمان و یا متناوب استفاده میشود.

رژیم درمانی، کاهش وزن، دکتر پیروز زمانپور

رژیم درمانی، کاهش وزن، دکتر پیروز زمانپور

کاربرد همزمان هر دو دستگاه در یک جلسه و یا یک درمیان بسیار بهتر از تاثیر یک دستگاه  به نتهایی است.

اگر بیمار دجار چاقی مفرط و یا بیماری های مزمن نباشد و بخواهد از یک روش بی دردسر و آسان و بدون عوارض سود بببرد، بی شک این تکنیک بهترین و تنها انتخاب او خواهد بود.برای تمام بیماران دارای بی ام آی بین ۲۴ تا ۴۰ می توان به راحتی از این دستگاه ها استفاده کرد.

این دوره درمان شامل ۶ تا ۱۲ جلسه به فاصله ۱ تا ۲ هفته بوده و بسته به میزان اضافه وزن و شرایط فیزیکی بیمار شمار و مدت درمان را کم و یا بیشتر کرد. اگر در کنار درمان با این دستگاه های لیپولیز غیر تهاجمی بیمار یک رژیم غذایی آسان را رعایت کند، و یا یک برنامه ورزشی سبک با مشورت پزشک خود داشته باشد، سرعت دفع چریی ها و رضایت از نتیجه درمان بهتر خواهد بود، گرچه ضروری نیست.

 گرچه این پروتوکل درمانی با دستگاه های آر-اف و کاویتیشن به تنهایی میتواند کافی باشد، از سوی دیگراین درمان در کنارو تکمیل درمان های کاهش وزن و لاغری دیگر مانند کرایو لیپولیز، لیپولیز با لیزر و لیپوساکشن با یا بدون ابدومینوپلاستی بسیار سودمند بوده و میتوان به جرات گفت که بدون ادامه درمان با این دستگاه ها، نتیجه درمان های فوق به ویژه کرایو لیپولیز و لیزرلیپولیز موفقیت آمیز نخواهد بود.

کمپانی و کشور سازنده دستگاه های آر-اف و کویتیشن در کیفیت کار و نتیجه درمان بسیار موثر است. کلینیک دکتر پیروز زمانپور با استفاده از جدیدترین و بهترین دستگاه های معتبر و شناخته شده جهانی میتواند نتیجه دخواه شما را تضمین کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.