لیزر موهای ناخواسته،دکتر پیروز زمانپور

Hair revoval laser لیزر موهای ناخواسته

امروز درمان موهای ناخواسته صورت و بدن یکی از آسان ترین و موفقیت آمیز ترین تکنیک های درمانی در کلینیک های پوست، مو و زیبایی است.

دستگاه های لیزر گوناگونی برای این کار ساخته و خوشبختانه در مراکز تخصصی ایران تازه ترین آنها را میشود یافت . دوره درمان ۳ تا ۵ جلسه به فاصله ۳ تا ۵ هفته بوده و در برخی موارد شمار و دوره درمان بیشتر نیز خواهد شد. لازم به توضیح است که پس از پایان دوره درمان که دیگر رویش موها دیده نمی شود، این زمان در بهترین حالت ۱ تا دو سال طول کشیده و لازم است که هر ۱ یا ۲ سال نیاز به انجام ایزر درمانی دوباره برای ۱ تا ۳ بار نیاز باشد.

رنگ موها هرچه تیره تر و ساقه مو هرچه ضخیم تر باشد، تاثیر لیزر بر آنها بیشتر و دوره درمان کوتاه تر خواهد بود. موهای سفید و کرکی پاسخ خوبی به لیزر درمانی نمی هند و برای درمان آنها از روش های دیگری مانند الکترولیز و  مواد رنگی ویژه استفاده می شود.

از دستگاه های موجود میتوان آی پی ال های قوی ،حرفه ای و تخصصی ، الکساندرایت، دایود و ان دی یگ را نام برد. انتخاب نوع دستگاه لیزر و از آن مهم تر تسلط و تجربه پزشک در تنظیم پارامتر های دستگاه مانند انرژی و طول موج لیزر در میزان گرفتن نتیجه دلخواه از ضروری ترین فاکتور های درمان است.

در کلینیک دکتر پیروز زمانپور از دستگاه تخصصی  و حرفه ای برای درمان موهای ناخواسته استفاده میشود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.