پی آر پی تقویت شده ، کلینیک دکتر پیروز زمانپور

f-PRP – پی آر پی تقویت شده

پی آر پی یا PRP  نشانگر واژه های انگلیسی Plattelete Rich Plasma   و به معنی پلاسمای سرشار از پلاکت میباشد.

در خون انسان سلول ها ، آنزیم ها، پروتیین ها و فاکتور های جوانسازی زیادی وجود دارد که به صور طبیعی سبب رشد ، ترمیم و جوانسازی بافت ها و سلول ها در موارد آسیب و گاه به طور مداوم در بر خی نقاط مانند پوست و مو میشوند.

یکی از مهم ترین این فاکتور ها پلاکت میباشد که میزان و درصد غلظت آن بهترین نشانه برای بررسی کمیت و کیفیت در این روش درمانی است. در تکنیک جدید و یگانه پی آر پی تقویت شده یا f-PRP ، روش های تهیه و به دست آوردن محصول نهایی که در روش ها عادی در مراکز دیگر به نام سوپر پی آر پی نامیده میشود، به شکلی تکامل یافته و منحصر به فرد بوده که به واقع میزان غلظت ، حجم و کیفیت پی آر پی نهایی به دست آمده بین ۴ تا ۶ برابر بالاتر از سوپر پی آر پی  درروش های مشابه حتی در بهترین کیت های معروف اروپایی و آمریکایی میباشد. به همین ترتیب نتیجه به دست آمده  برای جوانسازی و ترمیم  پوست  صورت یا درمان ریزش و رشد  دوباره موهای سر نیز در مقابل کیت ها و روش های معمول در دیگر مراکز هم بسیار موفقیت آمیز تر و چشم گیر تر است .

پی آر پی تقویت شده ، f-PRP ، در حال حاضر تنها در کلینیک دکتر پیروز زمانپور انجام می شود و تبلیغات و نام های مشابه در مراکز دیگر به هیچ وجه مورد تایید نمی باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.